Dziś jest  

 
 
 

AKTUALNOŚCI

 

ŚLUBOWANIE KLASY I w SZKOLE PODSTAWOWEJ W GŁAZOWIE

< powrót

   
.

 

 
   

24 października 2014 roku osiemnastu pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Głazowie przeżywało podniosłą uroczystość – ślubowanie. To bardzo ważny i uroczysty dzień w życiu każdego pierwszaka. Podczas uroczystości towarzyszyli dzieciom ich rodzice.

        Uczniowie z klasy pierwszej i czwartej przedstawili przygotowany pod kierunkiem nauczycielki Ewy Marzec program artystyczny pt. „Witaj szkoło”. Pierwszaki z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Swoimi występami udowodnili, że są gotowi zostać uczniami naszej szkoły. Egzamin przeprowadzili im uczniowie klasy czwartej – duszki.
Po części artystycznej uczniowie z powagą złożyli ślubowanie, którego treść odczytała wychowawczyni klasy pierwszej. Po ślubowaniu dyrektor szkoły Artur Brzozowski wielkim ołówkiem pasował pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Głazowie.

       Każdy „świeżo” pasowany uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Po skończonej uroczystości odbyła się sesja zdjęciowa, po której uczniowie klasy I udali się na zorganizowany przez rodziców słodki poczęstunek.
Jesteśmy przekonani, że ten piękny jesienny dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy pierwszej i ich rodziców.

  
   
   
   
 
       
 
   

 
     

 

   

realizacja: ARTMEDIA